Február: mesiac zliav pre zamilovaných - až do 10%

Často kladené otázky

1. Viete zväčšiť, prípadne zmenšiť prstienok ak neodhadnem správnu veľkosť?

Úprava je možná. Všetky modely sa vyrábajú ručne a vieme presne ako sa má postupovať pri korekcii prstienka. Je vhodné ak po venovaní prstienka Vaša partnerka navštívi naše štúdio, kde jej prstienok upravíme aj na počkanie.

2. Gravírujete do prstienkov?

Gravírovať sa dá z vnútornej strany prstienka, ak to šírka prstienka dovoľuje.

3. Akú záruku poskytujete na prstienky?

Spoločnosť KAMEA® poskytuje na svoje modely záruku 6 rokov a doživotný bezplatný servis.

4. Je možné do prstienka vsadiť namiesto dalloz zirkónu briliant?

Vsadenie briliantu do prstiena je dnes už samozrejmosťou s priloženým certifikátom pravosti.

5. Aký je rozdiel medzi zirkónom a briliantom?

Briliant je vybrusený diamant, ktorý je najtvrdším nerastom na Zemi. Pri nosení vo šperku sa jeho povrch nemá o čo narušiť, všetky ostatné predmety sú mäkké voči nemu. Pri výbere, či zvoliť zirkón alebo briliant, bude okrem ceny hrať úlohu aj trvanlivosť šperku. Každá vec sa pri používaní opotrebováva, platí to aj pre šperky a pre zásnubné prstene potom dvojnásobne. Malé zirkóny, ktoré stratili svoj lesk sa už ale vyleštiť nedajú. Preto u zásnubných a snubných prsteňov, kde od šperku už asi očakávame dlhšiu trvanlivosť, je výber briliantovej verzie určite na zváženie.

6. Nevypadne mi kameň z prstienka?

V našej spoločnosti KAMEA® je osádzanie zirkónov, alebo briliantov výhradne ručná práca, ktorej sa venuje odborník (fasér). Zároveň máte na prstienok 6 ročnú garanciu kvality, ktorá najlepšie preverí pevnosť osadenia kameňov.Fasovanie zásnubného prsteňa