Február: mesiac zliav pre zamilovaných - až do 10%

O nás - KAMEA®

Spoločnosť KAMEA® je popredný slovenský výrobca zásnubných prsteňov a svadobných obrúčok. Spoločnosť KAMEA® pôsobí na trhu už 15 rokov a jej sídlom je Trenčín. Ako slovenský výrobcovia expedujú svadobné obrúčky & šperky do celého sveta, o čom svedčí aj fakt, že sa už rozkotúľali do 58 krajín. Individuálny prístup a profesionálny personál sú samozrejmosťou, najzručnejší zlatníci a dizajnéri nutnosťou. Tí splnia každú Vašu predstavu o zásnubnom prstienku, aby to bol pre Vás kvalitou a dizajnom šperk na celý život. Našou prednosťou je ručná práca, všetky šperky prechádzajú puncovou kontrolou. Samozrejmosťou je 6 ročná garancia kvality a doživotný bezplatný servis o Váš prstienok.

V ponuke máme viac ako 200 modelov zásnubných prstienkov, ktoré si môžete vyskúšať v najväčšom štúdiu šperkov na Slovensku. Nové vzory neustále pribúdajú a je v nich pretavená naša kreatívnosť. Keďže je zásnubný prsteň šperkom na celý život, musí spĺňať tie najnáročnejšie kritériá. U nás sa skutočne výber šperkov stáva nezabudnuteľným zážitkom. Ich krásu, jedinečnosť a eleganciu vyzdvihla slovenská herečka Kristína Farkašová, ktorá sa stala v roku 2014 tvárou značky KAMEA®.Vyrábame s láskou

Návrh, výber materiálu, zirkónov, diamantov, ich vsadenie a konečná úprava šperku. To všetko v KAMEA® robíme pre Vás s láskou a s cieľom vytvoriť hodnotu na celý život.